Slunce kolik chcete ...

Screenové roletyScreenové rolety

Screenové rolety jsou kompaktním a vysoce efektivním řešením. Udržují horko vně oken a optimalizují průchod světla, takže vytvářejí unikátní intimní atmosféru. Jsou také elegantním řešením pro všechny, kdo se chtějí vyhnout cizím pohledům do soukromí, aniž by přišli o dění za okny. Jsou ideálním filtrem ostrého slunečního světla, vytváří příjemné přirozené světelné podmínky např. pro sledování televize či práci na počítači.

Díky svým unikátním vlastnostem zabraňují screenové rolety opotřebování nábytku, záclon a podlahových krytin. Při pohledu z interiéru nebrání díky své výjimečné transparentnosti kvalitnímu výhledu ven a ponechají vašemu domovu prostorový význam. Optimální klima interiéru je v kombinaci s příjemným přírodním světlem tím pravým důvodem proč screenové rolety zvolit.

Každá část je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Lehké materiály vysoké pevnosti vytvářejí dokonalou ochranu před korozí a UV zářením.

Screenové rolety nepotřebují velký zástavbový prostor. Díky dálkovému ovládání mohou být navíc umístěny tam, kam se těžko dostanete.